fbpx
Sport

Sampdoria na domaćem terenu uspjela izvući bod protiv Sassuola

U okviru 37. kola Serie A Sampdoria je bila domaćin Sassuolo, a rezultat je nekon devedeset minuta igre glasio 2:2.

Tim Dejana Stanković je odlično otvorio meč i poveo već u osmoj minuti golom Manolo Gabbiadini. Već u naredne tri minute gosti dolaze do potpunog preokreta. Tek što je lopta izvedena sa centra za izjednačenje je pogodio Domenico Berardi, a u 11. minuti gol za 1:2 postigao je Matheus Henrique.

Ipak domaćini su uspjeli doći do izjednačenja u 78. minuti kada je Martin Erlić poslao loptu u svoju mrežu, što će se na kraju ispostaviti i konačnin rezultatom.

Sampdoria je već odavno i matematički u nižem rangu, dok je Sassuolo sa ovim osvojenim bodom ostao na 13. mjestu, ali sada sa 45 osvojenih bodova.

The post Sampdoria na domaćem terenu uspjela izvući bod protiv Sassuola appeared first on SPORT CENTAR.