fbpx
Sport

Lobotka blistao protiv Zmajeva: Bosanci su nas možda malo podcijenili

Slovačka je sinoć u Bratislavi potpuno nadigrala Bosnu i Hercegovinu, te je stigla do trijumfa od 2:0.

Tako je na tabeli kvalifikacione grupe za EP preskočila Zmajeve i sada ima četiri boda, dok je naš državni tim ostao na tri.

Sinoć je sredinom terena ordinirao vezista Napolija Stanislav Lobotka, koji je bio ključni igrač u pobjedi Slovačke, a nakon utakmice je rekao da je BiH možda i podcijenila domaćina.

“Odigrali smo jako dobru utakmicu, svi momci zaslužuju pohvale. Bosanci su nas možda malo podcijenili. Vjerujem da će, ako budemo ovako igrali u sljedećim duelima, navijači pronaći put do stadiona”, rekao je Lobotka, prenosi N1.

The post Lobotka blistao protiv Zmajeva: Bosanci su nas možda malo podcijenili appeared first on SPORT CENTAR.

Izvor

Oznake:

Možda vas zanima